"Ona jest ze snu" dla Cerradu Czarnych. Zobacz prezentację radomskiego plusligowca [GALERIA]

Siatkarze, sztab szkoleniowy, działacze, sponsorzy i kibice Cerradu Czarnych Radom bawili się na oficjalnej prezentacji radomskiego zespołu. Gościem specjalnym imprezy była grupa IRA.
Inauguracja PlusLigi w sezonie 2016/2017 z udziałem siatkarzy Cerradu Czarnych Radom zbliża się wielkimi krokami. Pierwszy mecz o punkty podopieczni trenera Roberta Prygla rozegrają w najbliższy wtorek 4 października. Rywalem radomian będzie AZS Częstochowa, a mecz odbędzie się w Radomiu (początek o godz. 18).

Zanim jednak zawodnicy przystąpią do walki o punkty przyszedł czas na oficjalną prezentację. W piątkowy wieczór środowisko siatkarskie skupione wokół Cerradu Czarnych gościło w klubie Strefa G2. Imprezę z udziałem sponsorów, członków Stowarzyszenia Czarni Radom, a także najwierniejszych kibiców uświetnił fantastyczny występ kultowej, radomskiej grupy IRA.

- IRA śpiewa kultowy utwór "Ona jest ze snu" i ta drużyna jest moim snem. Udało nam się stworzyć zespół, który mam nadzieję będzie dostarczał kibicom w Radomiu wiele radości. To zaszczyt pracować z tymi zawodnikami. Oni swoją pracę traktują jak pasję. Nie przychodzą do pracy za karę. Siatkówka jest ważnym elementem ich życia. Zapraszam na nasz pierwszy mecz w nowym sezonie. Obecność we wtorek w hali MOSiR -u obowiązkowa - skomentował trener Prygiel.