Sport.pl

Gutkowski - Przed meczem z Dąbrową jestem dobrej myśli

Młodzi koszykarze Rosy Radom zagrają dziś z MKS-em Dąbrowa Górnicza. Jeśli wygrają, to bardzo prawdopodobne, że zapewnią sobie awans do strefy medalowej mistrzostw Polski juniorów.
W pierwszym meczu mistrzostw Rosa pokonała Polonię Warszawa. - Od początku, to my dyktowaliśmy warunki gry. W pewnym momencie spotkania prowadziliśmy blisko 20 punktami. Wtedy też, niepotrzebnie w grę zespołu wkradł się pewien przestój, co wykorzystali przeciwnicy. Na szczęście cztery zdobyte z rzędu punkty pozwoliły nam odskoczyć na dziesięć oczek i kontrolować przebieg wydarzeń na parkiecie. Bez dwóch zdań byliśmy lepsi od Polonii - zaznaczył Gutkowski.

W czwartek radomianie zmierzą się z MKS-em Dąbrowa Górnicza, który podobnie jak i oni, ma na koncie zwycięstwo. - Oglądaliśmy pojedynek MKS-u z Wilkami Morskimi Szczecin. Obie drużyny zagrały bez rewelacji, ale pamiętajmy, że to jest turniej i każdy kolejny dzień to nowe doświadczenie. Mimo wszystko przed meczem z Dąbrową jestem dobrej myśli - zaznaczył zadowolony Gutkowski.

Więcej o: