Koszykarze Kotwicy pokazali, że chcą grać u Szczubiała

Drużyna Kotwicy Kołobrzeg pokonała Rosę Radom w pierwszym meczu Intermache Basket Cup. Tym samym Czarodzieje z Wydm zrewanżowali się radomianom za ligową porażkę.
Powiedzieli po meczu.

Dariusz Szczubiał, trener Kotwicy

- Trudno mi cokolwiek powiedzieć, bo dziennikarze zaraz napiszą, że puchar się nie liczy itd. Dla nas jednak było to bardzo ważne spotkanie. Od wczoraj nas ze sobą nie było (w sobotę Kotwica po słabym meczu przegrała z Rosą). Dziś się spotkaliśmy i powiedziałem zawodnikom, że ci którzy chcą ze mną grać niech zostaną. Okazuje się, że im mniej się mówi tym lepsze są tego efekty. Żadnej taktyki przed rewanżem nie przygotowaliśmy. Moi gracze ani razu nie wpadli w panikę. Nawet jak była presja ze strony Rosy to grali swoje. To zwycięstwo jest bardzo potrzebne.Wojciech Kamiński, trener Rosy

- Muszę pogratulować zwycięstwa Kotwicy. Widać było, że w pierwszej połowie bardzo chcieli. My z kolei myśleliśmy, że będzie tak jak w sobotnim spotkaniu. Tak się jednak nie stało bo w sobotę były chęci i zaangażowanie. Zabrakło tej aktywności. Będzie to dla nas dobra nauczka i dobrze, że przydarzyła się w pojedynku pucharowym.