Sport.pl

Bilety na mecz Rosy z Polpharmą dostępne w przedsprzedaży

W najbliższą sobotę 4 stycznia pierwszy w 2014 roku mecz punkty Tauron Basket Ligi z udziałem koszykarzy Rosy Radom. Radomianie wystąpią w roli gospodarza zawodów, a przeciwnikiem ekipy trenera Wojciecha Kamińskiego będzie Polpharma Starogard Gdański.
Początek sobotniego pojedynku o godz. 17. Areną zmagań, tradycyjnie, hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza. Kibiców, którzy wybierają się na to spotkanie informujemy, że w wejściówki będzie można się zaopatrzyć dzień przed zawodami. Przedsprzedaż biletów jednorazowych na konfrontację z Polpharmą, a także karnetów na pozostałe mecze Rosy w roli gospodarza, zaplanowano w piątek 3 stycznia w godz. od 15 do 19. Sprzedaż prowadzona jest w kasach obiektu MOSiR-u przy ul. Narutowicza. Warto dodać, że w dniu rozgrywania pojedynku kasy będą czynne od godz. 15.

Warto wiedzieć

W sezonie 2013/2014 na mecze radomian jest kilka opcji zakupu biletu jednorazowego. Bilet normalny na górne trybuny (z wyłączeniem środkowych sektorów C i J) - 20 zł, bilet ulgowy na górne trybuny (z wyłączeniem środkowych sektorów C i J) - 10 zł, bilet normalny na dwa środkowe sektory C i J - 30 zł, bilet ulgowy na dwa środkowe sektory C i J - 15 zł, bilet na tzw. miejsce stojące (włączone do sprzedaży po wysprzedaniu miejsc siedzących) - 10 zł.

Więcej o: