Radomski zaciąg w Wilkach. Majewski przenosi do Szczecina

Łukasz Majewski, dotychczasowy skrzydłowy Rosy Radom zmienia barwy klubowe. Od nowego sezonu koszykarz zagra w barwach King Wilków Morskich Szczecin.
32 - letni Majewski przez dwa ostatnie sezony reprezentował barwy Rosy. Z podopiecznymi trenera Wojciecha Kamińskiego dwukrotnie z rzędu zajmował czwarte miejsce w Tauron Basket Lidze. - Zawodnik to wybitny obrońca i świetny egzekutor zza łuku. W minionym sezonie Majewski rzucał za trzy punkty ze skutecznością 43 %. Największymi osiągnięciami jego kariery są m. in:. brązowy medal z Anwilem Włocławek (w 2010 roku), 300 meczów rozegranych w ekstraklasie oraz 15 spotkań dla kadry narodowej Polski - podkreśla oficjalna strona internetowa klubu ze Szczecina.

Przenosiny Majewskiego do Wilków to kolejny transfer do tego klubu z radomskim akcentem. Nie tak dawno informowaliśmy, że Marek Łukomski, który przez lata był II trenerem Rosy, w sezonie 2015/2016 poprowadzi zespół z Pomorza Zachodniego w rozgrywkach ekstraklasy. Jego jedną z pierwszych decyzji było ściągnięcie do drużyny Jakuba Garbacza, wychowanka Piotrówki Radom.